Rozbalit celou nabídku

Setkání s občany - Vojenčák

18.05.2016

Zápis ke stažení

21.05.2013

Občané se dotazovali na možnost odkupu bytů do osobního vlastnictví.
O privatizaci musí rozhodnout zastupitelstvo, v případě, že minimálně 50% nájemníků projeví vážný zájem, není důvod, aby se touto problematikou zastupitelstvo nezabývalo.

Bylo by možné zřídit hřiště pro psy nebo nějaký venčící prostor, kam by pejskaři mohli chodit?
Nikdy jsme o tom popravdě neuvažovali.

Je atletický stadion otevřen pro veřejnosti či nikoliv?
Ano atletický stadion slouží široké veřejnosti.

Občany zajímalo, kam mají vyhazovat prázdné kartony od nápojů, pokud oranžové kontejnery na kartony chybí.
V každé obci se třídí trochu něco jiného, proto ne všude nalezneme i oranžové kontejnery, je možné nápojové kartony vhodit i do žlutých kontejnerů, pokud oranžové chybí.

Zda by bylo možné v Gagarinově ulici a na konci ulice Otakara Jaroše směrem do ulice Jana Želivského umístit silniční retardéry, naopak dle názoru jiných přítomných to potřeba není, spíše zpomalovací pruhy.
Obecně vzato šlo, ale děláme to skutečně neradi, část občanů si retardéry přeje, další si poté stěžují na hluk a na ničení automobilů. Problémy s dopravou zde, až na parkování, jsou oproti jiným oblastem zanedbatelné. Platí tu přednost zprava. Vedoucí odboru dopravy žádné připomínky k přednosti zprava nemá.

Vzrostlé stromy na sídlišti, které zasahují až do chodníku, bylo by možné je prořezat?
Doporučujeme zavolat na Odbor životního prostředí Ing. Laxovi, který o prořezávkách rozhoduje a může do plánu prořezávek na podzim zařadit i tuto lokalitu.

Občané poukazovali na velké množství soukromých autobusů (např. č. 9 do Kladna; netýká se městských autobusů), které běžně parkují v Arbesově ulici.
Odbor dopravy a silničního hospodářství: O velkém množství autobusů nevíme, ale skutečností je, že autobusy v ulici Arbesova vyčkávají na následující spoj. Např. pro linku 9 je v ulici Arbesova zastávka konečnou, ale zároveň odjezdovou.

Dětské hřiště v Gagarinově ulici - bylo by možné ho nějak oplotit a večer uzamykat kvůli vandalům a hlučné mládeži?
O oplocení hřiště a zamykání na noc se neuvažuje, neboť není možné personálně zajistit včasné odemykání a večerní uzamykání hřiště.

nahoru ↑ tisk
© MěÚ Slaný 2007, RSS, Prohlášení o přístupnosti, Kontakty, Napište nám, Webmaster: Tomáš Salaba
Městský úřad Slaný, Velvarská 136, 274 01 Slaný, ústředna: 312 511 111, fax: 312 522 771
Stránky vytvořil: Jaroslav Cvrček - Acheta.com, hosting: ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o.