Rozbalit celou nabídku

Informování e-mailovou poštou

Vážení občané Slaného, vážení podnikatelé, dovolujeme si Vás tímto oslovit s nabídkou možnosti Vašeho informování prostřednictvím emailové pošty. Aktuální výluky v dodávkách elektrické energie či vody nás vedou k hledání možnosti předat dodávané informace dále k Vám.

Distributor některého z médií si splní svou zákonnou povinnost ohlášením výluky dodávky na obecní úřad, popř. vylepením plakátků na svých zařízeních. Město pak skutečně nemá možnost např. roznést toto oznámení do poštovních schránek všem, jichž se týká. Provede tedy zveřejnění této informace na úřední desce včetně její elektronické podoby.

Jdeme tedy za Vámi s nabídkou vytvoření databáze Vašich emailových adres, na které by následně byly zasílány aktuální informace z městského úřadu týkající se např. výše uvedených výluk v dodávkách médií, upozornění na splnění poplatkových povinností (např.za komunální odpad), pozvánky na akce města. Předem upozorňujeme, že nebudeme schopni např. při výluce v dodávce vody oslovit jen ty, jichž se týká, ale zprávu pošleme prostě všem. Databáze adres bude uložena na jednom místě úřadu a rozesílání zpráv bude zabezpečeno proti možnému zneužití kontaktů.

Zájemci o zařazení do databáze nechť prosím projeví svou vůli zasláním zprávy na email: sekretariat@meuslany.cz

nahoru ↑ tisk
© MěÚ Slaný 2007, RSS, Prohlášení o přístupnosti, Kontakty, Napište nám, Webmaster: Tomáš Salaba
Městský úřad Slaný, Velvarská 136, 274 01 Slaný, ústředna: 312 511 111, fax: 312 522 771
Stránky vytvořil: Jaroslav Cvrček - Acheta.com, hosting: ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o.